See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vozila za hitnu medicinu
Beschreibung: Predmet nabave su: VOZILA ZA HITNU MEDICINU prema normi HRN EN 1789:2024 ili jednakovrijednoj (Medicinska vozila i njihova oprema) sukladno zahtjevanom u tehničkoj specifikaciji
Interne Kennung: EVV-01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000