499655-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenarbeiten – Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4585P oraz nr 4586P na odcinku Stawiszyn - Zbiersk Cukrownia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4585P oraz nr 4586P na odcinku Stawiszyn - Zbiersk Cukrownia
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4585P oraz nr 4586P na odcinku Stawiszyn - Zbiersk Cukrownia” 2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Powiat Kaliski przyjazny rowerzystom – Budowa ścieżek rowerowych”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa (załącznik nr 1 do SWZ) oraz kosztorys ofertowy (załącznik nr 2 do SWZ). Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 4585P oraz nr 4586P w zakresie budowy drogi dla rowerów na odcinku Stawiszyn - Zbiersk Cukrownia oraz infrastruktury towarzyszącej. Realizacja przedmiotowego zamówienia obejmuje m.in.: 1) wykonanie oznakowania tymczasowego na czas prowadzenia robót budowlano-montażowych, 2) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne, 3) budowę drogi dla rowerów, 4) roboty dotyczące zjazdów, 5) budowę niezbędnej infrastruktury uzupełniającej, 6) wykonanie robót dot. odwodnienia, 7) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego docelowej organizacji ruchu, 8) sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, 9) oznakowanie inwestycji tablicami informacyjnymi zgodnie z wytycznymi Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.
Interne KennungZP.272.1.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
LosLOT-0001