499684-2026 - Ergebnis
Tschechien – Solarbatterien – DNS - Fotovoltaické panely pro výstavbu FVE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - Fotovoltaické panely pro výstavbu FVE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky FV panelů
Interne KennungN006/25/V00003404
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
LosLOT-0001
TitelFotovoltaické panely pro výstavbu FVE
Optionen
Beschreibung der Optionen(a)kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b)změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.