See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1. LF - Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií a kitů - smlouvy uzavřené ve 2. čtvrtletí 2025
Beschreibung: Konkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS jsou dodávky chemikálií a kitů. Dodávky chemikálií a kitů jsou financovány ze zdrojů Evropské unie.
Vorherige Bekanntmachung: 262593-2023
Interne Kennung: UK1LF/232084/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: V 37/2025, V 38/2025, V 52/2025, V 57/2025
Beschreibung: Dodávky chemikálií
Interne Kennung: UK1LF/149589/2025, UK1LF/153271/2025, UK1LF/191831/2025, UK1LF/236557/2025
Los: LOT-0008
Titel: V 50/2025 EK P5
Interne Kennung: UK1LF/188679/2025
Los: LOT-0007
Titel: V 47/2025
Interne Kennung: UK1LF/176945/2025
Los: LOT-0006
Titel: V 46/2025, V 60/2025
Interne Kennung: UK1LF/174446/2025, UK1LF/288451/2025
Los: LOT-0005
Titel: V 45/2025, V 49/2025, V 55/2025
Interne Kennung: UK1LF/177610/2025, UK1LF/178716/2025, UK1LF/221334/2025
Los: LOT-0004
Titel: V 42/2025
Interne Kennung: UK1LF/165346/2025
Los: LOT-0003
Titel: V 40/2025 EK P2 a P3, V 41/2025, V 44/2025, V 50/2025 EK P1 a P4 a P6, V 53/2025 EK P4, V 63/2025 EK P6
Interne Kennung: UK1LF/165027/2025, UK1LF/165116/2025, UK1LF/174311/2025, UK1LF/188679/2025, UK1LF/225831/2025, UK1LF/325130/2025
Los: LOT-0009
Titel: V 51/2025
Interne Kennung: UK1LF/191661/2025
Los: LOT-0002
Titel: V 40/2025 EK P1, V 43/2025 EK P1, V 62/2025, V 63/2025 EK P8
Interne Kennung: UK1LF/165027/2025, UK1LF/173296/2025, UK1LF/288833/2025, UK1LF/325130/2025
Los: LOT-0011
Titel: V 59/2025
Interne Kennung: UK1LF/273042/2025
Los: LOT-0010
Titel: V 58/2025
Interne Kennung: UK1LF/236688/2025
Los: LOT-0012
Titel: V 61/2025
Interne Kennung: UK1LF/288754/2025