2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi przewozów pracowniczych pojazdami Wykonawcy w Lisim Ogonie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozów pracowniczych pojazdami Wykonawcy z Zakładu Karnego w Koronowie, 86-010 Koronowo ul. Bydgoska 27, do Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego w m. Lisi Ogon ul. Pocztowa 12, gm. Białe Błota oraz zawiezienie z Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego w m. Lisi Ogon do Zakładu Karnego w Koronowie, 86-010 Koronowo ul. Bydgoska 27. Podstawienie pojazdów w określonym miejscu oraz wykonywanie przewozów winno być zgodne z harmonogramem jazdy który określa Załącznik nr 1 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.347.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 42 282 Kilometer