See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego specjalnego pojazdu do odbioru odpadów typu śmieciarka elektryczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu specjalnego pojazdu do odbioru odpadów typu śmieciarka elektryczna na okres 4-letni: pojazd ciężarowy typu śmieciarka, 3-osiowy, z zabudową jednokomorową, zasilany energią elektryczną, wyposażony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego opisanymi szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 248327-2025
Interne Kennung: ZP.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001