See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa – modyfikacja oprogramowania HMS C3IS JAŚMIN
Beschreibung: 1. Przedmiotem negocjacji będzie ustalenie warunków przyszłej umowy w sprawie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa na Usługę – modyfikacja oprogramowania HMS C3IS JAŚMIN, zgodnie z „Opisem przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 31 ust. 2 uPzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego pakietu przedmiotu zamówienia określonego w „Opisie przedmiotu zamówienia”, maksymalnie o pakiet/pakiety opcjonalny/opcjonalne przedmiotu zamówienia określony/określone w „Opisie przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: Nr sprawy 73/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001