2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup sprzętu oświetleniowego do prowadzenia działalności kulturalnej (CPV 31520000-7, kody dodatkowe 31640000-4, 30213100-6, 30232100-5)
Beschreibung: zakup sprzętu oświetleniowego do prowadzenia działalności kulturalnej wraz z montażem, uruchomieniem, skonfigurowaniem i szkoleniem (główny kod CPV 31520000-7, kody dodatkowe 31640000-4, 30213100-6, 30232100-5) zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostarczony przedmiot zamówienia musi odpowiadać najwyższym standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, być wolny od wad materiałowych, fizycznych i prawnych. Towary będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe. Wszystkie produkty będące przedmiotem postępowania muszą posiadać atesty i certyfikaty wymagane prawem i dopuszczające do stosowania na rynku polskim.
Interne Kennung: DAM.282.5.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup sprzętu oświetleniowego do prowadzenia działalności kulturalnej
Beschreibung: zakup sprzętu oświetleniowego do prowadzenia działalności kulturalnej wraz z montażem, uruchomieniem, skonfigurowaniem i szkoleniem (główny kod CPV 31520000-7, kody dodatkowe 31640000-4, 30213100-6, 30232100-5) zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.