2. Verfahren
Verfahren
Titel: AV media - Svazková základní škola LOŠBATES III.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka audiovizuálních technologií pro potřeby nové základní školy. Jedná se především o počítače, tablety, interaktivní dotykové displeje, televize, projektory, jevištní audiovizuální techniku a obdobné plnění Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Projektová dokumentace včetně položkových rozpočtů. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Kupní smlouva.
Interne Kennung: AV media - Svazková základní škola LOŠBATES III.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001