499889-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Informationstechnologiedienste – Nástroj na riadenie identít a prístupov a nástroja na zálohovanie a uloženie záloh
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nástroj na riadenie identít a prístupov a nástroja na zálohovanie a uloženie záloh
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je dodanie IKT za účelom zvyšovania informačnej a kybernetickej bezpečnosti v podobe HW, SW vybavenia a implementácia nástroja na riadenie identít a prístupov a nástroja a uloženia záloh. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovanej technickej špecifikácie a požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky je uvedený v časti A.3 Opis predmetu zákazky a v časti A.5 Návrh obchodných podmienok súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72910000 Computer-Backup-Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je dodanie IKT za účelom zvyšovania informačnej a kybernetickej bezpečnosti v podobe HW, SW vybavenia a implementácia nástroja na riadenie identít a prístupov a nástroja a uloženia záloh. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovanej technickej špecifikácie a požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky je uvedený v časti A.3 Opis predmetu zákazky a v časti A.5 Návrh obchodných podmienok, týchto súťažných podkladov.