See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OL - Rekvalifikační kurzy pro Olomoucký kraj III
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů
Vorherige Bekanntmachung: 1295-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Základy obsluhy PC
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Základy obsluhy osobního počítače
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2024/00034 (Rek 1/2024)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Los: LOT-0006
Titel: Strážný
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Strážný (PK kód: 68-008-E)
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00119 (Rek 7/2023)
Los: LOT-0005
Titel: Pracovník v sociálních službách
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00118 (Rek 6/2023)
Los: LOT-0001
Titel: Obsluha PC
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Obsluha osobního počítače
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00116 (Rek 2/2023)
Los: LOT-0003
Titel: Účetnictví a daňová evidence
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Účetnictví a daňová evidence (s využitím výpočetní techniky)
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00125 (Rek 4/2023)