2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technische ondersteuning bij de ontwikkeling en analyse van methodologieën onder de artikelen 6.2 en 6.4 van de Overeenkomst van Parijs
Beschreibung: De onderhavige opdracht heeft betrekking op het verlenen van gespecialiseerde technische ondersteuning inzake de ontwikkeling, analyse en beoordeling van methodologieën die verband houden met de artikelen 6.2 en 6.4 van de Overeenkomst van Parijs, teneinde bij te dragen tot de milieu-integriteit van de in dit kader gegenereerde koolstofkredieten.
Interne Kennung: DGEM/CC/SC/26033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DGEM/CC/SC/26033 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung