49996-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitskameras – Zavedení monitorovacího systému pro služby inteligentní mobility v rámci MHD České Budějovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZavedení monitorovacího systému pro služby inteligentní mobility v rámci MHD České Budějovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace systému pro automatické počítání cestujících a vozidlového kamerového systému se záznamem do stávajících autobusů a trolejbusů ve vlastnictví zadavatele. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung0807/023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001