See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup videofiberoskopu dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularz cenowy - arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: ADZP-381-65/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: „Zakup videofiberoskopu dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.