500017-2026 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Promocja Miasta Jastrzębie-Zdrój poprzez sport w dyscyplinie hokej na lodzie mężczyzn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPromocja Miasta Jastrzębie-Zdrój poprzez sport w dyscyplinie hokej na lodzie mężczyzn
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Promocja Miasta JastrzębieZdrój poprzez sport w dyscyplinie hokej na lodzie mężczyzn”. Szczegółowe wymagania zamówienia określone zostały w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ
Interne KennungPZP.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Promocja Miasta Jastrzębie-Zdrój poprzez sport w dyscyplinie hokej na lodzie mężczyzn”. Szczegółowe wymagania zamówienia określone zostały w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ
Interne KennungLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PZP.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342200 Promotional services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001