2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025-059 Realisatie Nieuwe Lingebrug (bouwteam)
Beschreibung: Het werk betreft het realiseren van de 'nieuwe Lingebrug' inclusief landhoofden en bijbehorend werkzaamheden. De gemeente wenst het VO in bouwteam verband uit te werken tot een realiseerbaar DO. Tijdens de bouwteamfase wordt ook de scope van de opdracht nader gedetailleerd. Zie beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1