500049-2026 - Ergebnis
Tschechien – Geflügel, lebend – Rámcová dohoda na dodávky bažantů pro LZ Konopiště 2023-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky bažantů pro LZ Konopiště 2023-2026
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, jsou dodávky bažanta obecného (Phasianus colchicus) a bažanta královského (Syrmaticus reevesii) v různém stáří dle potřeb bažantnice (dále společně též jen „bažantí zvěř“). Konkrétní počet kusů a stáří bažantí zvěře poptávané v rámci této části veřejné zakázky bude vždy specifikován v zadávacích podmínkách každého minitendru. Blíže viz zadávací dokumentace. Veřejná zakázka se dělí na části 099/2023/019/001 - Bažant obecný a 099/2023/019/002 - Bažant královský.
Vorherige Bekanntmachung56414-2024
Interne Kennung099/2023/019
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03324000 Geflügel, lebend
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na dodávky bažantů pro LZ Konopiště 2023 - 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí (celkem 2 části zakázky), jsou dodávky bažanta obecného (Phasianus colchicus) a bažanta královského (Syrmaticus reevesii) v různém stáří dle potřeby bažantnice.