See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van radiofarmaca voor Nucleaire Geneeskunde
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van radiofarmaca voor Nucleaire Geneeskunde van Campus Moorselbaan 164, 9300 Aalst. Het betreft koude kits en Technetium generatoren. Leveringen van de generatoren moeten op maandag plaatsvinden. Alle leverplaatsen: AZORG Campus Asse Bloklaan 5 173 Asse Lokaal C-1019 AZORG Campus Geraardsbergen Gasthuisstraat 4 9500 Geraardsbergen Lokaal 1E003 AZORG Campus Merestraat Merestraat 80 9300 Aalst Lokaal 0E40 AZORG Campus Moorselbaan Moorselbaan 164 9300 Aalst Lokaal W+0029
Interne Kennung: PPP0VJ-956/6471/2026/EE/NUC/038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09343000 Radioaktive Stoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 99Mo/99m (medestabiel)Tc kleine generatoren
Beschreibung: hier moet extra uitleg komen over welke opbrengst aan technetium noodzakelijk is (uitgedrukt in Milicurrie mCI niet in gigabecquerel GBq) OF ART (Actief Reference Time) - NELE ?
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Titel: 99Mo/99m (medestabiel)Tc grote generatoren
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_2
Los: LOT-0003
Titel: 123I-MIBG
Beschreibung: Het gamma zal verdeeld worden op basis van de eerste 2 geselecteerde, meest gunstige prijs/kwaliteit leveranciers. Het gamma zal gelijkwaardig verdeeld worden onder de 2 leveranciers met aandacht om categorieën samen te houden. Deze manier van werken biedt voordelen in kader van continuïteit en leveringszekerheid voor onze voedingsdienst. Beide leveranciers dienen te voldoen aan alle eisen en alle producten en specificaties gevraagd in deze aanbesteding. De verdeling zal periodiek gebeuren op basis van volgende...................... NOG AAN TE VULLEN
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_3
Los: LOT-0004
Titel: (jood) 131I-capsules
Beschreibung: (jood) 131I-capsules
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 123I NatriumJodide
Beschreibung: Perceel 5 123I NatriumJodide
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_5
Los: LOT-0006
Titel: DAT I-123 (of gelijkwaardig) / IOFLUPAAN
Beschreibung: DAT I-123 (of gelijkwaardig) / IOFLUPAAN
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_6
Los: LOT-0007
Titel: Kit ter bereiding van Tc99m - Stamicis
Beschreibung: Kit ter bereiding van Tc99m - Stamicis
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_7
Los: LOT-0008
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - HDP (hydroxymethyleendifosfonaat) of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - HDP (hydroxymethyleendifosfonaat) of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_8
Los: LOT-0009
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - Albumine Nanocolloïd of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - Albumine Nanocolloïd of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_9
Los: LOT-0010
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - antilichaam infectie scintigrafie of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - antilichaam infectie scintigrafie of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_10
Los: LOT-0011
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - Macroaggregaten van albumine, MAA of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - Macroaggregaten van albumine, MAA of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_11
Los: LOT-0012
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - MAG 3 (Mercaptoacetyltriglycine) of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - MAG 3 (Mercaptoacetyltriglycine) of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_12
Los: LOT-0013
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - DMSA of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - DMSA of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_13
Los: LOT-0014
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc99m - DTPA of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc99m - DTPA of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_14
Los: LOT-0015
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - PYP (pyrofosfaat)
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - PYP (pyrofosfaat)
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_15
Los: LOT-0016
Titel: Grafietkroes voor de bereiding van inhalatiesuspensie Technegas
Beschreibung: Grafietkroes voor de bereiding van inhalatiesuspensie Technegas
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_16
Los: LOT-0017
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - HMPAO of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - HMPAO of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_17
Los: LOT-0018
Titel: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - Mebrofenin of gelijkwaardig
Beschreibung: Kit ter bereiding van Technetium Tc 99m - Mebrofenin of gelijkwaardig
Interne Kennung: 2026/EE/NUC/038_18