500105-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – „Rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów):
Vorherige Bekanntmachung341739-2026
Interne Kennung7/26/ZP/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30214000 Arbeitsplätze, 30233100 Computerspeichereinheiten, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48217000 Softwarepaket für die Transaktionsverarbeitung, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów): 2. Zadanie nr 1 – Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego, szczegółowo opisane w pkt. 2 Działu III SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularzu asortymentowo - cenowym dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.2. Załączniku nr 1a-1f do SWZ: Opisie przedmiotu zamówienia - parametry techniczne (dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.3. Załączniku nr 4a (Zadanie 1-4, 6) do SWZ: Wzorze umowy.
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30214000 Arbeitsplätze, 30233100 Computerspeichereinheiten, 72611000 Technische Computerunterstützung
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Zakup i wdrożenie systemu AMMS AI Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ integracja z PUI - z integracją PACS
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów): 2. Zadanie nr 2 – Zakup i wdrożenie systemu AMMS AI Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ integracja z PUI - z integracją PACS, szczegółowo opisane w pkt. 2 Działu III SWZ, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularzu asortymentowo - cenowym dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.2. Załączniku nr 1a-1f do SWZ: Opisie przedmiotu zamówienia - parametry techniczne (dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.3. Załączniku nr 4a (Zadanie 1-4, 6) do SWZ: Wzorze umowy.
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48217000 Softwarepaket für die Transaktionsverarbeitung, 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Zakup i wdrożenie platformy AutoML wspierającej cyfrową transformację szpitala
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów): 2. Zadanie nr 3 – Zakup i wdrożenie platformy AutoML wspierającej cyfrową transformację szpitala, szczegółowo opisane w pkt. 2 Działu III SWZ, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularzu asortymentowo - cenowym dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.2. Załączniku nr 1a-1f do SWZ: Opisie przedmiotu zamówienia - parametry techniczne (dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.3. Załączniku nr 4a (Zadanie 1-4, 6) do SWZ: Wzorze umowy.
Interne KennungZadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48217000 Softwarepaket für die Transaktionsverarbeitung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Wzmocnienie systemów zarządzania kopiami zapasowymi i środowiskiem IT
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów): 2. Zadanie nr 4 – Wzmocnienie systemów zarządzania kopiami zapasowymi i środowiskiem IT, szczegółowo opisane w pkt. 2 Działu III SWZ, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularzu asortymentowo - cenowym dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.2. Załączniku nr 1a-1f do SWZ: Opisie przedmiotu zamówienia - parametry techniczne (dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.3. Załączniku nr 4a (Zadanie 1-4, 6) do SWZ: Wzorze umowy.
Interne KennungZadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – Zakup stacji roboczych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów): 2. Zadanie nr 5 – Zakup stacji roboczych, szczegółowo opisane w pkt. 2 Działu III SWZ, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularzu asortymentowo - cenowym dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.2. Załączniku nr 1a-1f do SWZ: Opisie przedmiotu zamówienia - parametry techniczne (dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.3. Załączniku nr 4b (Zadanie 5) do SWZ: Wzorze umowy.
Interne KennungZadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: rozbudowa systemów informatycznych w MEGREZ Sp. z o.o. (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) w Tychach, poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta, z podziałem na 6 części (zadań/pakietów): 2. Zadanie nr 6 – Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala, szczegółowo opisane w pkt. 2 Działu III SWZ, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularzu asortymentowo - cenowym dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.2. Załączniku nr 1a-1f do SWZ: Opisie przedmiotu zamówienia - parametry techniczne (dotyczy części (zadań/pakietów) 1÷6), 3.3. Załączniku nr 4a (Zadanie 1-4, 6) do SWZ: Wzorze umowy.
Interne KennungZadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 32420000 Netzausrüstung, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket