See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja Usługi G - Wrocław, Łódź (podział na 22 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz w zakresie części nr 9-15, 17-22 spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - nr kursu: 817202
Beschreibung: Nr kursu: 817202 relacja kursu: Wrocław-Żmigród-Góra-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 49 335 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 56 925 km. - Minimalna łączna długość kursów: 41 745 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 49 335 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 56 925 km. - Minimalna łączna długość kursów: 41 745 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3 projektu umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - nr kursu: 817208
Beschreibung: Nr kursu: 817208 relacja kursu: Wrocław-Mirków-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 16 698 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 24 288 km. - Minimalna łączna długość kursów: 9 108 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 16 698 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 24 288 km. - Minimalna łączna długość kursów: 9 108 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - nr kursu: 817214
Beschreibung: Nr kursu: 817214 relacja kursu: Wrocław-Siechnice-Oława-Święta Katarzyna-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 18 975 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 26 565 km. - Minimalna łączna długość kursów: 11 385 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 18 975 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 26 565 km. - Minimalna łączna długość kursów: 11 385 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - nr kursu: 817231
Beschreibung: Nr kursu: 817231 relacja kursu: Wrocław-Żmigród-Prusice-Trzebnica-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 29 095 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 36 685 km. - Minimalna łączna długość kursów: 21 505 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 29 095 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 36 685 km. - Minimalna łączna długość kursów: 21 505 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - nr kursu: 817236
Beschreibung: Nr kursu: 817236 relacja kursu: Wrocław-Stronie Śląskie-Lądek Zdrój-Ząbkowice Śląskie-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 65 780 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 75 647 km. - Minimalna łączna długość kursów: 55 913 km. - Prawo opcji: 9 867 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 65 780 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 75 647 km. - Minimalna łączna długość kursów: 55 913 km. - Prawo opcji: 9 867 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - nr kursu: 817243
Beschreibung: Nr kursu: 817243 relacja kursu: Wrocław-Ząbkowice Śląskie-Ziębice-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 38 456 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 46 046 km. - Minimalna łączna długość kursów: 30 866 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 38 456 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 46 046 km. - Minimalna łączna długość kursów: 30 866 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - nr kursu: 817244
Beschreibung: Nr kursu: 817244 relacja kursu: Wrocław-Świdnica-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 26 312 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 33 902 km. - Minimalna łączna długość kursów: 18 722 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 26 312 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 33 902 km. - Minimalna łączna długość kursów: 18 722 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - nr kursu: 817250
Beschreibung: Nr kursu: 817250 relacja kursu: Wrocław-Strzegom-Świebodzice-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 36 938 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 44 528 km. - Minimalna łączna długość kursów: 29 348 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 36 938 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 44 528 km. - Minimalna łączna długość kursów: 29 348 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - nr kursu: 817801
Beschreibung: Nr kursu: 817801 relacja kursu: Wrocław-Oleśnica-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 26 312 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 33 902 km. - Minimalna łączna długość kursów: 18 722 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 26 312 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 33 902 km. - Minimalna łączna długość kursów: 18 722 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - nr kursu: 817805 (były 804)
Beschreibung: Nr kursu: 817805 (były 804) relacja kursu: Wrocław-Jelenia Góra-Kobierzyce-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 58 443 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 67 298 km. - Minimalna łączna długość kursów: 49 588 km. - Prawo opcji: 8 855 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 58 443 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 67 298 km. - Minimalna łączna długość kursów: 49 588 km. - Prawo opcji: 8 855 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - nr kursu: 817809
Beschreibung: Nr kursu: 817809 relacja kursu: Wrocław-Zgorzelec-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 82 478 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 94 875 km. - Minimalna łączna długość kursów: 70 081 km. - Prawo opcji: 12 397 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 82 478 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 94 875 km. - Minimalna łączna długość kursów: 70 081 km. - Prawo opcji: 12 397 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - nr kursu: 817821
Beschreibung: Nr kursu: 817809 relacja kursu: Wrocław-Bolesławiec-Nowogrodziec-Lubań-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 77 418 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 89 056 km. - Minimalna łączna długość kursów: 65 780 km. - Prawo opcji: 11 638 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 77 418 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 89 056 km. - Minimalna łączna długość kursów: 65 780 km. - Prawo opcji: 11 638 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - nr kursu: 817823
Beschreibung: Nr kursu: 817823 relacja kursu: Wrocław-Lubań-Bolesławiec-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 74 129 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 85 261 km. - Minimalna łączna długość kursów: 62 997 km. - Prawo opcji: 11 132 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 74 129 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 85 261 km. - Minimalna łączna długość kursów: 62 997 km. - Prawo opcji: 11 132 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - nr kursu: 817824
Beschreibung: Nr kursu: 817824 relacja kursu: Wrocław-Zgorzelec-Bogatynia-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 96 899 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 111 320 km. - Minimalna łączna długość kursów: 82 478 km. - Prawo opcji: 14 421 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 96 899 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 111 320 km. - Minimalna łączna długość kursów: 82 478 km. - Prawo opcji: 14 421 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - nr kursu: 817825
Beschreibung: Nr kursu: 817825 relacja kursu: Wrocław-Lubań-Bolesławiec-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 74 635 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 85 767 km. - Minimalna łączna długość kursów: 63 503 km. - Prawo opcji: 11 132 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 74 635 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 85 767 km. - Minimalna łączna długość kursów: 63 503 km. - Prawo opcji: 11 132 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - nr kursu: 817211 (były 828)
Beschreibung: Nr kursu: 817211 (były 828) relacja kursu: Wrocław-Oleśnica-Twardogóra-Syców-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 45 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 52 624 km. - Minimalna łączna długość kursów: 37 444 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 45 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 52 624 km. - Minimalna łączna długość kursów: 37 444 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - nr kursu: 817900
Beschreibung: Nr kursu: 817900 relacja kursu: Wrocław-Nysa-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 45 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 52 624 km. - Minimalna łączna długość kursów: 37 444 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 45 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 52 624 km. - Minimalna łączna długość kursów: 37 444 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - nr kursu: 817901
Beschreibung: Nr kursu: 817901 relacja kursu: Wrocław-Nysa-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 45 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 52 624 km. - Minimalna łączna długość kursów: 37 444 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 45 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 52 624 km. - Minimalna łączna długość kursów: 37 444 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - nr kursu: 817905
Beschreibung: Nr kursu: 817905 relacja kursu: Wrocław-Brzeg-Wrocław 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 34 408 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 41 998 km. - Minimalna łączna długość kursów: 26 818 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 34 408 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 41 998 km. - Minimalna łączna długość kursów: 26 818 km. - Prawo opcji: 7 590 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - nr kursu: 15_229
Beschreibung: Nr kursu: 15_229 relacja kursu: Łódź-Skierniewice -Łódź 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 52 877 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 60 720 km. - Minimalna łączna długość kursów: 45 034 km. - Prawo opcji: 7 843 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 52 877 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 60 720 km. - Minimalna łączna długość kursów: 45 034 km. - Prawo opcji: 7 843 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - nr kursu: 15_247
Beschreibung: Nr kursu: 15_247 relacja kursu: Łódź-Bełchatów-Łódź 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 64 009 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 73 623 km. - Minimalna łączna długość kursów: 54 395 km. - Prawo opcji: 9 614 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 64 009 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 73 623 km. - Minimalna łączna długość kursów: 54 395 km. - Prawo opcji: 9 614 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - nr kursu: 15_221+15_236
Beschreibung: Nr kursu: 15_221+15_236 relacja kursu: 15_221 Łódź- Piotrków Trybunalski-Łódź; 15_236 Łódź-Piotrków Trybunalski-Łódź 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającą na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu, 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 73 401 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 84 343 km. - Minimalna łączna długość kursów: 62 459 km. - Prawo opcji: 10 942 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 64 009 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 73 623 km. - Minimalna łączna długość kursów: 54 395 km. - Prawo opcji: 9 614 km.
Interne Kennung: BZ.26.303.2025 - część nr 22