See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het gebruik van het Landelijk Crisismanagement Systeem (LCMS)
Beschreibung: Het voornemen om met het Nederlands Instituut Publieke Veiligheid (NIPV) een ZBO binnen het ministerie van Justitie en Veiligheid, een overeenkomst aan te gaan voor het gebruik van het Landelijk Crisismanagement Systeem (LCMS). De voorlopende overeenkomst is al verlopen. Deze inkoopbehoefte wordt gedaan in het kader van de samenwerking van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat (RWS) en het Departementaal Coördinatiecentrum Crisisbeheersing (DCC), met overige rijksoverheid organisaties op het gebied van Netcentrisch Werken en Crisismanagement in de vervulling van haar landelijke taken. Vanwege de snelle ontwikkelingen op het terrein van de crisisbeheersing zal het NIPV in de 2e helft van 2024 een marktverkenning naar een mogelijk alternatief systeem uitvoeren. Echter om het gebruik van LCMS voor de komende jaren zeker te stellen wordt een overeenkomst aangegaan voor een periode van maximaal 5 jaar. Aankondiging vrijwillige transparantie t.b.v. het zekerstellen van het gebruik van het Landelijk Crisismanagement Systeem (LCMS)
Interne Kennung: 31125087
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79430000 Krisenmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het voornemen om met het Nederlands Instituut Publieke Veiligheid (NIPV) een ZBO binnen het ministerie van Justitie en Veiligheid, een overeenkomst aan te gaan voor het gebruik van het Landelijk Crisismanagement Systeem (LCMS). De voorlopende overeenkomst is reeds verlopen. Deze inkoopbehoefte wordt gedaan in het kader van de samenwerking van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat (RWS) en het Departementaal Coördinatiecentrum Crisisbeheersing (DCC), met overige rijksoverheid organisaties op het gebied van Netcentrisch Werken en Crisismanagement in de vervulling van haar landelijke taken. Vanwege de snelle ontwikkelingen op het terrein van de crisisbeheersing zal het NIPV in de 2e helft van 2024 een marktverkenning naar een mogelijk alternatief systeem uitvoeren. Echter om het gebruik van LCMS voor de komende jaren zeker te stellen wordt een overeenkomst aangegaan voor een periode van maximaal 5 jaar. Aankondiging vrijwillige transparantie t.b.v. het zekerstellen van het gebruik van het Landelijk Crisismanagement Systeem (LCMS)
Interne Kennung: 1