500149-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 09-11 września 2026 r. w Rzeszowie realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 09-11 września 2026 r. w Rzeszowie realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25
Interne Kennung179/BF/26/MR/FBW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 09-11 września 2026 r. w Rzeszowie realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25. 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ