2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba bezpečných úseků na cyklotrase Brno - Vídeň na území ČR, úsek SO 03 Vojkovice - Hrušovany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nová místní komunikace IV. třídy – Stezka pro chodce a cyklisty se společným provozem vedenou v zeleném pásu podél silnice III/41618, který odděluje silnici od zemědělských ploch v nezastavěné části obcí. Jedná se o stavbu na katastrální území Vojkovice u Židlochovic a Hrušovany u Brna. Navržený stavební objekt je novou stavbou, v rámci které budou vybudovány stmelené konstrukční vrstvy v šířce 2,5 m doplněné jednostranně o nezpevněnou krajnici v šíři 0,5 m a chodníkovým obrubníkem s nulovým převýšením na straně přiléhající zemědělským pozemkům. Místní komunikace bude provedena v živičných vrstvách s jednostranným příčným sklonem vozovky 2 %. Maximální podélný sklon komunikací v návrhu vychází z podélného sklonu stávajícího terénu, který vychází do 3,0 %. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v projektové dokumentaci, která je Přílohou č. 2 zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1