See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení odborných revizí, pravidelných prohlídek poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů v období 2026 - 2028
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je zabezpečení servisních služeb na technických prostředcích (dále jen „TP“) - poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (dále jen „PZTS“), kamerových systémů [VSS (Dohledový video systém)], systémů elektronické kontroly vstupu osob a vjezdu vozidel [EACS (ESKV)], domovních telefonů a videotelefonů (dále jen „DT“ a „VDT“), perimetrických systémů (dále jen „PDS“), místního rozhlasu (dále jen „MR“), integrovaných bezpečnostních a řídících systémů a pracovišť dohledových a poplachových přijímacích pultů (dále jen „IBŘS“ a „DPPC“) a elektrické požární signalizace (dále jen „EPS“) – tak jak je stanoveno právními předpisy či pokyny výrobce.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 1.3 oblast Praha (bez systému)
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: 1.4 oblast Praha (systém SIEMENS)
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0010
Titel: 1.10 oblast Pardubice (systém SEVEN)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0001
Titel: 1.1 oblast Brno (bez systému)
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0008
Titel: 1.8 oblast Pardubice (bez systému)
Interne Kennung: 08
Los: LOT-0002
Titel: 1.2 oblast Brno (systém LATIS)
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0005
Titel: 1.5 oblast Praha (systém FAUTOR)
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0009
Titel: 1.9 oblast Pardubice (systém LATIS)
Interne Kennung: 09
Los: LOT-0006
Titel: 1.6 oblast Praha (systém LATIS)
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0007
Titel: 1.7 oblast Praha (systém SEVEN)
Interne Kennung: 07