500167-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Čáslav, letiště - areál SPS 0112 - výstavba
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČáslav, letiště - areál SPS 0112 - výstavba
BeschreibungJedná se o výstavbu nové administrativní budovy v areálu letiště Čáslav, výstavba nové administrativní budovy, skladové budovy s dílnou a garážemi včetně oplocení, připojovací komunikace, skladového dvora a další související inženýrské objekty. Cílem výstavby je vytvoření kvalitního pracovního prostředí, zajištění odpovídajících pracovních podmínek a vybavení pracovními nástroji pro zaměstnance civilně-správní části Ministerstva obrany.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung50969/2026-1322