See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor thuislaadinfrastructuur voor UZA medewerkers
Beschreibung: Perceel 2 van dossier UZA/AD/24.154 Raamovereenkomst voor laadinfrastructuur voor elektrische voertuigen oorsponkelijk gegund via een mededingingsprocedure met onderhandeling bevindt zich in fase uitvoering. De opdrachtnemer Blink Charging Belgium heeft recent meegedeeld dat de uitvoering niet langer kan voortgezet worden, sinds de start van de raamovereenkomst op 1 september 2025 werd er nog geen enkele thuisinstallatie volledig voltooid. De éénzijdige stopzetting door de opdrachtnemer vormt een onvoorziene omstandigheid die niet te wijten is aan de aanbestedende overheid. De continuïteit moet onmiddellijk worden verzekerd, waardoor de termijnen van een klassieke procedure niet kunnen worden nageleefd. De situatie voldoet aan de voorwaarden van artikel 42, § 1, 1° b (dwingende spoed) van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdracht die toelaat een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking wegens dwingende spoed op te starten. Om de continuïteit te waarborgen werd er beslist om de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking op te starten en een uitnodiging te sturen naar een beperkt aantal ondernemingen. Hierbij werd prioriteit gegeven aan ondernemingen die reeds deelnamen aan de eerdere plaatsingsprocedure, namelijk mededingingsprocedure met onderhandeling en waarvan de geschiktheid en capaciteit reeds werd vastgesteld. De keuze om onderstaande ondernemingen uit te nodigen is gebaseerd op de gemotiveerde beslissing naar aanleiding van het doorlopen van de mededingingsprocedure met onderhandeling waarbij er in de finale rangschikking van de regelmatige offertes 4 kandidaten werden geselecteerd. Deze ondernemingen kennen het dossier, wat een onmiddellijke opstart mogelijk maakt: • Firma 1 : Kuwait Petroleum Belgium, Brusselsestraat 59 bus 1, 2018 Antwerpen; • Firma 2: E+ Drive, Grauwmeer 1/39 bus 37, 3001 Heverlee; • Firma 3: TM Chargewell-Telcom, Zekeringstraat 48, NL-1014BT Amsterdam, Nederland.
Interne Kennung: PPP0EO-5042/6334/UZA/AD/26.082
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418910 Beladevorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UZA/AD/26.082 1_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0EO-5042/6334/UZA/AD/26.082
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42418910 Laaduitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: UZA/AD/26.082 1_1