See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba – nový pavilon Základní školy Holýšov – dodávka interiérového vybavení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž vnitřního interiérového vybavení pro objekt nového pavilonu základní školy v Holýšově. Součástí dodávky vybavení interiéru stavby bude vybavení sedmi kmenových učeben, počítačové učebny, dvou kabinetů, pobytových chodeb v obou podlažích. stavby, skladů, knihovny, školního sálu a jeho zázemí v přízemí a v mezipatře. Součástí dodávky budou především stoly, židle, skříňkové sestavy, lavičky, šatní skříňky, sedací prvky, police, regály a další. Zadavatel uvádí, že u volně stojících položek, u nichž je uveden konkrétní rozměr, bude akceptovat rozměrovou odchylku + /- 5%. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Projektová dokumentace včetně položkového rozpočtu. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Smlouva o dílo. Objekt nového pavilonu základní školy je momentálně ve výstavbě
Interne Kennung: Přístavba – nový pavilon Základní školy Holýšov – dodávka interiérového vybavení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž vnitřního interiérového vybavení pro objekt nového pavilonu základní školy v Holýšově. Součástí dodávky vybavení interiéru stavby bude vybavení sedmi kmenových učeben, počítačové učebny, dvou kabinetů, pobytových chodeb v obou podlažích. stavby, skladů, knihovny, školního sálu a jeho zázemí v přízemí a v mezipatře. Součástí dodávky budou především stoly, židle, skříňkové sestavy, lavičky, šatní skříňky, sedací prvky, police, regály a další. Zadavatel uvádí, že u volně stojících položek, u nichž je uveden konkrétní rozměr, bude akceptovat rozměrovou odchylku + /- 5%. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Projektová dokumentace včetně položkového rozpočtu. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Smlouva o dílo. Objekt nového pavilonu základní školy je momentálně ve výstavbě.