2. Verfahren
Verfahren
Titel: SIEM, SOC, SOAR-dienstverlening
Beschreibung: Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) wenst een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, inrichting, het beheer en de doorontwikkeling van geïntegreerde SIEM-, SOC- en SOAR-dienstverlening. De dienstverlening is gericht op het monitoren, detecteren, analyseren en opvolgen van cybersecuritydreigingen en beveiligingsincidenten, ter versterking van de digitale weerbaarheid van VNOG. De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, inrichting, het beheer en de doorontwikkeling van geïntegreerde SIEM-, SOC- en SOAR-dienstverlening ten behoeve van Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG). De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar en kan tweemaal met twee (2) jaar worden verlengd.
Interne Kennung: P26-004
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: e aanbesteding wordt uitgevoerd volgens de niet-openbare procedure. Iedere geïnteresseerde onderneming kan een verzoek tot deelneming indienen. Na beoordeling van de uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en selectiecriteria selecteert VNOG maximaal vijf (5) Gegadigden die worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst bevat een optionele uitbreiding voor de afname van CERT-dienstverlening (Computer Emergency Response Team). VNOG kan van deze optie gebruikmaken nadat de huidige overeenkomst voor deze dienstverlening is geëindigd. De optie wordt uitsluitend afgenomen indien daartoe behoefte bestaat.