2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE MAGAZYNU ENERGII 500kW / 950 kWh
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie kontenerowego magazynu energii o mocy nominalnej nie mniejszej niż 500kW i pojemności nie mniejszej niż 950kWh, wykonanego w technologii magazynowania litowo-jonowej (Li Ion), celem gromadzenia energii elektrycznej wyprodukowanej z funkcjonującej instalacji fotowoltaicznej o mocy do 1 MW na terenie Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu
Vorherige Bekanntmachung: 415470-2025
Interne Kennung: ZZP/055/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Menge: 1 Stück