2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów elektroakustycznych wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem i przygotowaniem pracowników do obsługi w/w systemu na potrzeby oraz w siedzibie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
Beschreibung: Dostawa elementów elektroakustycznych wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem i przygotowaniem pracowników do obsługi w/w systemu na potrzeby oraz w siedzibie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. (główny kod CPV 32000000-3, kody dodatkowe 32340000-8, 32500000-8, 31300000-9, 32342420-2, 32420000-3, 30211000-1, 44613300-3, 51310000-8, 92370000-5) zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostarczony przedmiot zamówienia musi odpowiadać najwyższym standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, być wolny od wad materiałowych, fizycznych i prawnych. Towary będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe. Wszystkie produkty będące przedmiotem postępowania muszą posiadać atesty i certyfikaty wymagane prawem i dopuszczające do stosowania na rynku polskim.
Interne Kennung: DAM.282.1.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z przepisami art. 132 i n. ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Wszelkie koszty związane z przygotowaniem i dostarczeniem oferty ponosi wyłącznie oferent. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. IV. Przedmiot zamówienia: 1. Opis przedmiotu zamówienia: dostawa elementów elektroakustycznych wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem i przygotowaniem pracowników do obsługi w/w systemu na potrzeby oraz w siedzibie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. (główny kod CPV 32000000-3, kody dodatkowe 32340000-8, 32500000-8, 31300000-9, 32342420-2, 32420000-3, 30211000-1, 44613300-3, 51310000-8, 92370000-5) zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostarczony przedmiot zamówienia musi odpowiadać najwyższym standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, być wolny od wad materiałowych, fizycznych i prawnych. Towary będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe. Wszystkie produkty będące przedmiotem postępowania muszą posiadać atesty i certyfikaty wymagane prawem i dopuszczające do stosowania na rynku polskim. 2. Postępowanie niniejsze oznaczone jest sygnaturą DAM-282-.../26. We wszelkich kontaktach z zamawiającym w przedmiocie niniejszego postępowania wykonawcy winni posługiwać się sygnaturą postępowania. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, ponieważ zakres i specyfika zamówienia uzasadnia udzielenie zamówienia jednemu wykonawcy, ze względu na brak możliwości wyodrębnienia części zamówienia możliwych do realizacji przez różnych wykonawców. Zadanie stanowi technicznie zwarty element, który musi być spójny pod względem technicznym, wizualnym i funkcjonalnym, przy czym podział tego zamówienia na części prowadziłby do konieczności skoordynowania działań różnych wykonawców, a w związku z tym skutkowałby poważną groźbą nieprawidłowej realizacji zamówienia oraz prowadził do zwiększenia kosztów inwestycji. Zakupiony sprzęt musi tworzyć kompatybilny system nagłośnienia, co wymaga dopasowania każdego elementu na etapie sporządzania oferty. Zakres i specyfika zamówienia uzasadnia udzielenie zamówienia jednemu wykonawcy, który odpowiedzialny będzie za realizację całości przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów, nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje w okresie 3 lat od podpisania umowy udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. 7. Wykonawca zobowiązany jest wskazać część zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom. Brak wskazania podwykonawców w ofercie oznacza, że Wykonawca nie powierzy żadnej części zamówienia podwykonawcom. 8. Zamawiający nie określa szczegółowych kryteriów środowiskowych lub społecznych. Zamawiający uwzględnił aspekty środowiskowe formułując Opis przedmiotu zamówienia w sposób wpływający na energooszczędność rozwiązań będących przedmiotem zamówienia. Z uwagi na przedmiot zamówienia (dostawa urządzeń oraz usługi towarzyszące), brak jest związku aspektów społecznych z przedmiotem zamówienia. Ponadto przedmiot zamówienia jest dostępny na rynku i ma charakter standardowy, a parametry określone są przez normy rynkowe oraz wymogi techniczne, które przedmiot zamówienia wprowadzony na rynek UE musi z założenia spełniać, przez co wprowadzanie dodatkowych kryteriów społecznych lub środowiskowych nie jest niecelowe, gdyż mogłoby prowadzić do ograniczenia konkurencji. Wprowadzenie dodatkowych kryteriów środowiskowych, ponad wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, mogłoby znacząco zwiększyć cenę zamówienia, w sposób nieproporcjonalny do realnych korzyści. 9. Zamawiający informuje, że zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury obiektów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie-kontynuacja” współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) VII Priorytet Kultura Działanie 7.1 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowe Obszar 1: Rozwój infrastruktury kultury (zabytkowej i niezabytkowej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32500000 Fernmeldebedarf, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 32342420 Studiomischpult, 32420000 Netzausrüstung, 30211000 Zentralrechner, 44613300 Standardfrachtcontainer, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 92370000 Dienstleistungen von Tontechnikern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje w okresie 3 lat od podpisania umowy udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.