See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPDRACHT VOOR MODERNISERINGSWERKEN AAN DE LIFTEN MET ONDERHOUDSDIENSTEN IN VOLLEDIGE OMNIUM VOOR DE LIFTEN EN DE PARKINGTOEGANG
Beschreibung: Met het oog op een grotere veiligheid voor de gebruikers en om de infrastructuur in overeenstemming te brengen met de regelgeving en de betrouwbaarheid hiervan duurzaam te verbeteren, schrijft de Anderlechtse Haard een gemengde opdracht uit die bestaat uit twee afzonderlijke maar onlosmakelijk met elkaar verbonden delen: • Moderniseringswerken, • Dienstverlening voor onderhoud in volledige omnium. De beide delen gaan gelijktijdig van start en moeten worden uitgevoerd zonder onderbreking van de dienstverlening. De werken hebben betrekking op de levering, de plaatsing, de aansluiting en de indienststelling van nieuwe liften in bestaande gebouwen. De dienstverlening voor het onderhoud in volledige omnium dekt: • De gemoderniseerde liften, • De niet gemoderniseerde liften, • De toegangsdeuren en -middelen van de parkings. De twee delen van de opdracht gaan van start op dezelfde datum. De geraamde waarde van de opdracht, met inbegrip van de eventuele herhaling van gelijkaardige werken en diensten , bedraagt € 6.148.850,00 exclusief btw, en is als volgt opgesplitst: Basisopdracht: Werken: € 3.544.300,00 exclusief btw; Diensten: € 1.274.550,00 exclusief btw. Eventuele herhaling: Werken: € 1.300.000,00 exclusief btw; Diensten: € 30.000,00 exclusief btw. Op straffe van nietigheid van zijn offerte moet de inschrijver deelnemen aan het verplichte bezoek ter plaatse dat plaatsvindt op 02/07/2026 en 06/08/2026, vanaf 10.00 uur, op het Peterbospark 9 voor het kantoor van de conciërge. Vervolgens worden de andere locaties bezocht in de onderstaande volgorde voor beide data : • PeterbosPark 9 • PeterbosPark 14 • PeterbosPark 14B • PeterbosPark 15A • PeterbosPark 15B • PeterbosPark 15C • PeterbosPark 13A • PeterbosPark 13D • PeterbosPark 13E • V. Rauter Straat 30 • V. Rauterstraat 32 • V. Rauterstraat 34 • Asterhoek 7 • Asterhoek 7B • Asterhoek 8A • Asterhoek 8B • Ridderspoorlaan 9 • Ridderspoorlaan 11
Interne Kennung: PPP0TY-497/6189/2020/2026/497
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2020/2026/497 1_1