2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: Avri wenst voor haar arbodiensten één nieuwe overeenkomst aan te gaan door middel van een Europese aanbesteding. Hierbij is de inschrijving met de beste prijs-kwaliteitverhouding het uitgangspunt. Avri wil namelijk het verzuim verlagen en voorkomen doormiddel van een duurzame samenwerking met een arbodienstverlener die kwaliteit biedt en Avri proactief ondersteunt. Zie inschrijvingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het is een Europese openbare aanbestedingsprocedure op basis van BPKV. Zie inschrijvingsleidraad voor details van de volledige aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht wordt vastgelegd in een, door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen, (raam)overeenkomst voor 3 jaar. De geplande ingangsdatum van de (raam)overeenkomst is 1 januari 2027. De einddatum van de overeenkomst is bepaald op 3 jaar en eindigt derhalve op 31 december 2029. Aanbestedende dienst heeft het recht deze basisduur van de (raam)overeenkomst 2 maal te verlengen met een periode van 2 jaar. De totale duur van de (raam)overeenkomst zal niet meer dan 7 jaar bedragen en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege, dus op 31 december 2033.