500345-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Obnova OT sítě
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova OT sítě
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je modernizace OT sítě zadavatele. V rámci zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda a prostřednictvím příslušných realizačních smluv uzavřených na jejím základě bude dodavatel zadavateli dodávat plnění sestávající převážně z dodávek zboží a dále ze souvisejících konzultačních a školících služeb a služeb podpory (jak je vymezena níže), to vše pro účely obnovy OT sítě zadavatele (dále jen „OT síť“). Plnění bude zahrnovat následující dodávky/služby plnění: • dodávky zboží, zejména síťových prvků a komponent a dále vybavení pro přenos optického signálu prostřednictvím dlouhých tras, software systému či systémů pro správu celé sítě (dále jen "Dodávky“), to vše pro účely obnovy OT sítě; • konzultace při návrhu a implementaci modernizace OT sítě; • konzultace při provozu modernizované OT sítě; • zaškolení osob na straně zadavatele; • služby technické podpory spočívající v poskytnutí služeb a činností, jejichž cílem je zajistit nepřetržitý, spolehlivý, bezpečný a bezporuchový provoz OT sítě.
Vorherige Bekanntmachung732337-2025
Interne KennungObnova_OT_sítě
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJednací řízení s uveřejněním s elektronickou aukcí navazující na Systém kvalifikace – „Systém kvalifikace – Obnova OT sítě“ Veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem "Systém kvalifikace – Obnova OT sítě ", ev. č. ve Věstníku veřejných zakázek: Z2024-055848. Zadavatel pro úplnost uvádí, že systém kvalifikace je veden společností EG.D Holding, a.s., se sídlem Lidická 1873/36, Černá Pole, 602 00 Brno, IČO: 28085400 a zadavatel uvedený systém kvalifikace využívá v souladu s § 165 odst. 5 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001