See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten: Multimodale route engine
Beschreibung: Er wordt een opdracht in de markt geplaatst voor een nieuwe multimodale routeplanner dewelke routeadvies voor verschillende deeltrajecten bevat. Het routeadvies kan worden opgedeeld in verschillende deelsegmenten waarbij voor elk deelsegment andere vervoersmodi kunnen worden voorgesteld. Deze segmenten kunnen worden gevoed door verschillende (unimodale) routeplanners. Voor meer gedetailleerde informatie: zie gepubliceerde opdrachtdocumenten
Interne Kennung: 20241022 - Multimodale route engine
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20241022 - Multimodale route engine
Beschreibung: Er wordt een opdracht in de markt geplaatst voor een nieuwe multimodale routeplanner dewelke routeadvies voor verschillende deeltrajecten bevat. Het routeadvies kan worden opgedeeld in verschillende deelsegmenten waarbij voor elk deelsegment andere vervoersmodi kunnen worden voorgesteld. Deze segmenten kunnen worden gevoed door verschillende (unimodale) routeplanners.
Interne Kennung: 1