2. Verfahren
Verfahren
Titel: Relocation Control Centers in WTC Schiphol
Beschreibung: Het project 'Relocation Control Centers' betreft de verhuizing van diversie regiefuncties naar het WTC op Schiphol. De taken van regiecentra betreffen o.a. het monitoren van de operatie, het bewaken van operationele marges en het reageren/anticiperen op (onverwachte) gebeurtenissen. De regiecentra beïnvloeden elkaar, afwijkingen werken in de hele procesketen door. Dit benadrukt de noodzaak voor onderlinge afstemming tussen regiecentra en de gezamenlijke aanpak van optredende issues. Het Definitief Ontwerp geeft invulling aan de herhuisvesting.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000