2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému („DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na výkon inženýrsko-investorské činnosti a stavebně technického dozoru při realizaci stavebních a jiných prací městského obvodu Ostrava-Jih, s názvem: „VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací“. VZ je rozdělena do 4 kategorií dle oboru autorizace: 1.Pozemní stavby; 2. Dopravní stavby; 3. Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství; 4. Technika prostředí staveb. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS bude za zadavatelem stanovených všeobecných obchodních podmínek zajištění odborného výkonu inženýrsko-investorské činnosti a stavebně-technického dozoru investora při realizaci konkrétních staveb a plnění dalších souvisejících závazků specifikovaných v zadávací dokumentaci konkrétních dílčích zakázek DNS. Zadavatel může vypsat dílčí veřejnou zakázku na poskytování služeb v kterékoliv kategorii, a to v průběhu doby trvání DNS. Zadávací dokumentace uveřejněná na profilu zadavatele byla vypracována pro účely podání žádostí o účast dodavatelů, kteří mají zájem o zařazení do DNS, a to do kterékoliv z kategorií DNS uvedených Zadávací dokumentaci dle uvážení dodavatele.
Interne Kennung: VZ 60.22
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie: 1. Pozemní stavby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS bude za zadavatelem stanovených všeobecných obchodních podmínek zajištění odborného výkonu inženýrsko-investorské činnosti a stavebně-technického dozoru investora při realizaci konkrétních staveb a plnění dalších souvisejících závazků specifikovaných v zadávací dokumentaci konkrétních dílčích zakázek DNS. Zadavatel může vypsat dílčí veřejnou zakázku na poskytování služeb v kterékoliv kategorii, a to v průběhu doby trvání DNS.
Interne Kennung: VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací
Los: LOT-0005
Titel: Kategorie: 2. Dopravní stavby
Los: LOT-0006
Titel: Kategorie: 3. Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství
Los: LOT-0007
Titel: Kategorie: 4. Technika prostředí staveb