2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe zarządzanie realizacją inwestycji budowlanej oraz pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania: „System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp. – etap II”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług polegających na pełnieniu funkcji Nadzoru Inwestorskiego, zgodnie z postanowieniami umowy oraz Opisu Przedmiotu Zamówienia, obejmujących sprawowanie kompleksowego nadzoru nad realizacją robót budowlanych oraz zarządzanie kontraktem, w tym wykonywanie obowiązków Inżyniera Kontraktu, w ramach zadania: "System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp. - etap II" realizowane w poniższych częściach: 1) Zadanie częściowe nr 1 – „Przebudowy torowiska przy ul. Pomorskiej od Zamenhofa do Ronda Solidarności wraz z przebudową podstacji transformatorowej przy ul. Czereśniowej”; 2) Zadanie częściowe nr 2 – „Rozbudowa Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej i monitoringu (dostawa i montaż)”.
Interne Kennung: GIM.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 66171000 Finanzberatung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 32412100 Fernmeldenetz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 – „Przebudowy torowiska przy ul. Pomorskiej od Zamenhofa do Ronda Solidarności wraz z przebudową podstacji transformatorowej przy ul. Czereśniowej”
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 – „Rozbudowa Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej i monitoringu (dostawa i montaż)”
Interne Kennung: Część nr 2