See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1-1.16 do „Specyfikacji warunków zamówienia”.
Interne Kennung: FDZ 261.55.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1 Prowadnik o dużym stopniu sztywności do zabiegów strukturalnych wad serca - DOSTAWA
Beschreibung: Prowadnik o dużym stopniu sztywności do zabiegów strukturalnych wad serca - DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 Tuleje do mocowania przewodów - DOSTAWA
Beschreibung: Tuleje do mocowania przewodów - DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3 Introducery do wprowadzania elektrody lewokomorowej do zatoki wieńcowej - DOSTAWA
Beschreibung: Introducery do wprowadzania elektrody lewokomorowej do zatoki wieńcowej - DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4 Skalpel plazmowy wraz z dzierżawą generatora -DOSTAWA
Beschreibung: Skalpel plazmowy wraz z dzierżawą generatora -DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5 Motylek do mocowania elektrod wkrętkowych- DOSTAWA
Beschreibung: Motylek do mocowania elektrod wkrętkowych- DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie 6 Stymulatory serca dwujamowe o modulowanej częstości DDD-R - DEPOZYT
Beschreibung: Stymulatory serca dwujamowe o modulowanej częstości DDD-R - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie 7 Stymulator dwujamowy z zaawansowanymi funkcjami terapii i diagnostyki II DEPOZYT
Beschreibung: Stymulator dwujamowy z zaawansowanymi funkcjami terapii i diagnostyki II DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie 8 Prowadniki standardowe "J"- DOSTAWA
Beschreibung: Prowadniki standardowe "J"- DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie 9 Zaślepki kołpakowe -DOSTAWA
Beschreibung: Zaślepki kołpakowe -DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie 10 Zastawka aortalna samorozprężalna z osierdzia wołowego do zabiegów TAVI - DEPOZYT
Beschreibung: Zastawka aortalna samorozprężalna z osierdzia wołowego do zabiegów TAVI - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie 11 Cewniki balonowe uwalniające lek Paklitaksel- DEPOZYT
Beschreibung: Cewniki balonowe uwalniające lek Paklitaksel- DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: zadanie 12 Stenty platynowo-chromowe pokrywane lekiem antyproliferacyjnym pochodną rapamycyny -Ewerolimus - DEPOZYT
Beschreibung: Stenty platynowo-chromowe pokrywane lekiem antyproliferacyjnym pochodną rapamycyny -Ewerolimus - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: zadanie 13 Introducery z rozrywalną koszulką - DOSTAWA
Beschreibung: Introducery z rozrywalną koszulką - DOSTAWA
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: zadanie 14 Stymulatory jednojamowe z funkcjami promującymi rytm własny - DEPOZYT
Beschreibung: Stymulatory jednojamowe z funkcjami promującymi rytm własny - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: zadanie 15 System do przezskórnej naprawy zastawki trójdzielnej -DEPOZYT
Beschreibung: System do przezskórnej naprawy zastawki trójdzielnej -DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: zadanie 16 Zestawy drenów do ECMO do urządzenia Cardiohelp - DEPOZYT
Beschreibung: Zestawy drenów do ECMO do urządzenia Cardiohelp - DEPOZYT
Interne Kennung: Zadanie nr 16