2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka jevištních technologií
Beschreibung: Plnění veřejné zakázky spočívá v dodávce, instalaci, zprovoznění a integraci jevištní mechaniky a technologií (včetně teleskopické tribuny, nosných/osvětlovacích prvků, látkových výkrytů a skladovacích prvků), scénického osvětlení a AV techniky, dále v provedení základních akustických úprav vybraných prostor, včetně revizí, dokumentace a zaškolení obsluhy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 31527260 Beleuchtungssysteme, 42411000 Flaschenzüge und Hebezeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1