See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup vozidel III (H)
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Předmět veřejné zakázky je v souladu s § 101 zákona rozdělen na deset samostatných částí následovně: Část 1. Manažerské vozidlo – střední třídy Část 2. Manažerské vozidlo – střední třídy 4x4 Část 3. Manažerské vozidlo – vyšší třídy Část 4. Manažerské vozidlo – vyšší třídy 4x4 Část 5. Referentské vozidlo – malé Část 6. Referentské vozidlo – velké Část 7. Užitkové vozidlo 3místné Část 8. Užitkové vozidlo 5místné Část 9. Užitkové vozidlo – dodávka Část 10. Užitkové vozidlo – velká dodávka
Vorherige Bekanntmachung: 480009-2021
Interne Kennung: Nákup_vozidel_kat_H_III_pouze_elektrovozidla
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Nákup vozidel III, část 6
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně velkých referentských vozidel. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup_vozidel_III_část_6_elektrovozidla
Los: LOT-0004
Titel: Nákup vozidel III, část 4
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel vyšší třídy 4x4. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup_vozidel_III_část_4_elektrovozidla
Los: LOT-0003
Titel: Nákup vozidel III, část 3
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel vyšší třídy. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup_vozidel_III_část_3_elektrovozidla
Los: LOT-0001
Titel: Nákup vozidel III, část 1
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel střední třídy. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup_vozidel_III_část_1_elektrovozidla
Los: LOT-0002
Titel: Nákup vozidel III, část 2
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel střední třídy 4x4. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup_vozidel_III_část_2_elektrovozidla