500510-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni w Szczecinie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni w Szczecinie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Zarządu Zlewni w Szczecinie, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Przedmiot Umowy obejmuje wykoszenie skarp rowów opaskowych z wykoszeniem ich dna (dotyczy części zamówienia nr 1 i 2), montaż szczelinomierzy (dotyczy części zamówienia 3), montaż tablic informacyjnych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung229204-2026
Interne KennungSZ.ROZ.270.2.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. 1 Nadzór Wodny Chojna
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzoru Wodnego Chojna, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Przedmiot Umowy obejmuje wykoszenie skarp rowów opaskowych z wykoszeniem ich dna (dotyczy części zamówienia nr 1 i 2), montaż szczelinomierzy (dotyczy części zamówienia 3), montaż tablic informacyjnych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp. 2. Realizacja Prawa Opcji polegać będzie na zleceniu przez Zamawiającego Wykonawcy wykonania drugiego koszenia wałów przeciwpowodziowych w odniesieniu do wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia obiektu/obiektów, zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym w zakresie zamówienia opcjonalnego stanowiącym załącznik nr 4 do umowy. 3.Zamawiający przewiduje skorzystanie z Prawa Opcji do 100% zakresu prac objętego Prawem Opcji tzn. wskazanie wszystkich lub wybranego obiektu/wybranych obiektów do wykonania na nim/nich prac. 4.Prawo Opcji obejmuje koszenie pojedynczego obiektu lub wybranych obiektów lub wszystkich obiektów wskazanych w przedmiarach i kosztorysach nakładczych oraz opisie przedmiotu zamówienia oraz w harmonogramie rzeczowo-finansowym. 5. Zamawiający może w ogóle nie skorzystać z Prawa Opcji, w szczególności w przypadku braku środków finansowych na ten cel. Uruchomienie Prawa Opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tytułu braku wykorzystania przysługującego mu Prawa Opcji w całości lub w części. 6.Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania zleconego zamówienia opcjonalnego w sytuacji, gdy Zamawiający zdecyduje się skorzystać z Prawa Opcji w terminie do dnia 15.10.2026 r. (liczy się data nadania oświadczenia do Wykonawcy).
LosLOT-0002
Titelcz. 2 Nadzór Wodny Gryfino
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzoru Wodnego Gryfino, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Przedmiot Umowy obejmuje wykoszenie skarp rowów opaskowych z wykoszeniem ich dna (dotyczy części zamówienia nr 1 i 2), montaż szczelinomierzy (dotyczy części zamówienia 3), montaż tablic informacyjnych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titelcz. 3 Nadzór Wodny Myślibórz
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzoru Wodnego Myślibórz, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Przedmiot Umowy obejmuje wykoszenie skarp rowów opaskowych z wykoszeniem ich dna (dotyczy części zamówienia nr 1 i 2), montaż szczelinomierzy (dotyczy części zamówienia 3), montaż tablic informacyjnych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titelcz. 4 Nadzór Wodny Szczecin
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzoru Wodnego Szczecin, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Przedmiot Umowy obejmuje wykoszenie skarp rowów opaskowych z wykoszeniem ich dna (dotyczy części zamówienia nr 1 i 2), montaż szczelinomierzy (dotyczy części zamówienia 3), montaż tablic informacyjnych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titelcz. 5 Nadzór Wodny Świnoujście
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzoru Wodnego Świnoujście, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Przedmiot Umowy obejmuje wykoszenie skarp rowów opaskowych z wykoszeniem ich dna (dotyczy części zamówienia nr 1 i 2), montaż szczelinomierzy (dotyczy części zamówienia 3), montaż tablic informacyjnych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść 5