500511-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszeripari termékek és alapanyagok beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszeripari termékek és alapanyagok beszerzése
Beschreibung: Élelmiszeripari termékek és alapanyagok beszerzése 6 részajánlati körben, két éves időtartamra (2027-28. évekre) 1 - Hús és húskészítmények (79. tétel, összesen 42.140 kg-nyi mennyiség/év) 2 - Fagyasztott termékek (48 tétel, összesen 39.080 kg-nyi mennyiség/év) 3 - Zöldség, gyümölcs és tojás (71 tétel, összesen 99.412 kg-nyi mennyiség/év) 4 - Pékárú és cukrásztermékek (37 tétel, összesen 83.412 kg-nyi mennyiség/év) 5 - Tej és tejtermékek (40 tétel, összesen 106.552 kg-nyi mennyiség/év. A liter, dl mértékegységgel meghatározott termékeket kg mértékegységre számoltuk át a mennyiségi meghatározás egységessége érdekében.) 6 - Vegyes termékek (165 tétel, összesen 94.147 kg-nyi mennyiség/év)
Interne Kennung: EKR001358652026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hús és húskészítmények
Beschreibung: Hús és húskészítmények Szállítás gyakorisága: hetente 3 alkalom Megnevezés / 1 éves felhasználás mennyisége/ Mennyiségi egység Szarvas apróhús 20 kg Marha színhús lapocka csont nélkül 200 kg nyak 300 kg rostélyos csont nélkül 150 kg Sertéshúsrészek tarja csont nélkül 1 800 kg comb csont nélkül 200 kg lapocka csont nélkül 2 500 kg karaj csont nélkül 200 kg oldalas (csíkozva) 500 kg Köröm (megrendelés db-ban) 100 kg malackaraj bőrős, csont nélkül 40 kg dagadó csont nélkül 300 kg húsos csont 360 kg fehér csont 100 kg csontozott csülök 180 kg bőrke (kocsonyahús) 30 kg Sertés zsír 360 kg Sertés belsőség pacal (csíkozott,fagyasztott,előfőzött) 70 kg Füstölt sertéshús tarja 300 kg csülök 20 kg marha nyelv 10 kg Szalonnafélék bacon 20 kg főtt császár 300 kg csécsi 70 kg füstölt csemege szalonna 300 kg erdélyi 250 kg kolozsvári 30 kg Sertéshúskészítmény tepertő 150 kg disznósajt 120 kg krinolin műbeles 250 kg Frankfurti virsli ,vagy azzal azonos minőség (megrendelés db-ban) 1 000 kg Sonkafélék sonkaszalámi 200 kg csülöksonka 30 kg pizzasonka 200 kg gépsonka 200 kg szendvicssonka 100 kg Májkészítmények Gyulai kenőmájas, vagy azzal azonos minőség 150 kg bácskai hurka 200 kg májas hurka 40 kg Véres hurka 40 kg Kolbászfélék sütnivaló 40 kg debreceni (megrendelés db-ban) 400 kg parasztkolbász 150 kg lecsókolbász 600 kg cserkész 50 kg gyulai páros 10 kg Szalámik paprikás 100 kg csemege 200 kg téli 30 kg Marhafelvágott párisi 200 kg Sertésfelvágott olasz 300 kg zalai 450 kg zöldséges 200 kg soproni 300 kg párisi 200 kg mortadella 200 kg löncs felvágott 300 kg göngyölt sült császár 30 kg csemege karaj 50 kg turista 300 kg Baromfihús és készítményei Csirkehús előhűtött alsó comb (megrendelés db-ban) 80 kg felső comb (16-18 dkg)(megrendelés db-ban) 1 000 kg egész comb (megrendelés db-ban) 1 000 kg felsőcomb filé 150 kg mellfilé 450 kg szárny (megrendelés db-ban) 330 kg Pulykahús előhűtött felsőcomb filé 300 kg mellfilé 200 kg Liba előhűtött szárnytő (megrendelés db-ban) 30 kg felső comb (megrendelés db-ban) 230 kg Baromfifelvágott és készítmény baromfipárisi 250 kg baromfi mozaik 300 kg pulykasonka 200 kg pulykapárisi 200 kg füstölt pulykapárisi 200 kg csirkemell sonka 200 kg Zsiradékok étkezési libazsír 0,5 kg-os 150 kg Mélyhűtött termékek pulyka zúza 50 kg csirkemáj szív nélkül 250 kg A terméklista megnevezés oszlopában meghatározott minimum elvárásként előírtaktól és az előírt teljes mennyiségtől eltérni nem lehet. Az egyes termékeknél meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának, minőségi követelményeinek egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történtek, a 321/2015.(X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése értelmében ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A megajánlott terméknek az előírttal egyenértékű műszaki paraméterekkel kell rendelkeznie és annak típusát ajánlattevőnek a szakmai ajánlatban meg kell adnia. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001358652026/1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15119600 Fischfleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15131200 Getrocknetes, eingesalzenes, geräuchertes oder gewürztes Fleisch, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131700 Fleischzubereitungen
Menge: 42 140 Kilogramm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az ajánlatkérő a tételenként meghatározott mennyiségtől bármelyik tétel esetében, a szerződés teljes időtartama alatt pozitív irányban 15 %-kal eltérhet.
Los: LOT-0002
Titel: Fagyasztott termékek
Beschreibung: Mélyfagyasztott termékek Szállítás gyakorisága: hetente 3 alkalom Megnevezés / 1 éves felhasználás mennyisége/ Mennyiségi egység Mélyfagyasztott termékek szilvás gombóc 100 kg sárgabarackos gombóc 150 kg szilvalekváros derelye 200 kg császármorzsa 50 kg nudli 180 kg túrós derelye 240 kg túrós gombóc (töltött) 240 gesztenye massza 1 kg-os 50 kg szalagos fánk (baracklekvárral töltve) 800 db baromfi vagdalt 30 kg Leveles tészta (24x500g) 120 kg Fagyasztott gyümölcsök alma kocka 600 kg meggy magozott 600 kg cseresznye magozott 150 kg őszibarack felezett 100 kg szilva felezett 200 kg szamóca 60 kg egres 40 kg málna 30 kg erdei gyümölcs mix 100 kg Fagyasztott zöldségek zöldborsó (extra zsenge!) 700 kg sárgahüvelyű zöldbab 1 200 kg karfiol rózsa 600 kg brokkoli 600 kg sárgarépakocka 1 000 kg gyökérkocka 600 kg zellerkocka 350 kg karalábékocka 250 kg cukkini kocka 30 kg kelbimbó 10 kg kukorica morzsolt 30 kg húsleves zöldség 5 000 kg gyalult tök 2 200 kg parajkrém 450 kg sóskakrém 150 kg petrezselyemzöld 1 kg-os 10 kg kapor 1 kg-os 10 kg francia zöldségkeverék 100 kg szivárvány zöldségkeverék 20 mexikói keverék 60 kg lecsó keverék (paprika,paradicsom) kockázott 800 kg fejtett bab 200 kg fokhagyma gerezdek (tisztított) 200 kg sütőtök kocka 200 kg Hal és halkészítmények Afrikai harcsafilé (bőr nélkül) 380 kg Pangasius halfilé, vagy azzal azonos minőség 60 kg Halászlé sűrítmény 200 gr. 250 db Ponty belsőség 40 kg A terméklista megnevezés oszlopában meghatározott minimum elvárásként előírtaktól és az előírt teljes mennyiségtől eltérni nem lehet. Az egyes termékeknél meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának, minőségi követelményeinek egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történtek, a 321/2015.(X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése értelmében ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A megajánlott terméknek az előírttal egyenértékű műszaki paraméterekkel kell rendelkeznie és annak típusát ajánlattevőnek a szakmai ajánlatban meg kell adnia. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001358652026/2
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15311000 Tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel
Menge: 39 080 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: Zöldség, gyümölcs és tojás
Beschreibung: Zöldség, gyümölcs és tojás Szállítás gyakorisága: hetente 3 alkalom Megnevezés / 1 éves felhasználás mennyisége/ Mennyiségi egység Burgonya 100 kg Tisztított burgonya (többféle alak) 8 500 kg Kifli burgonya 30 kg Uborka kígyó 1 000 kg Gomba 500 kg Jégcsapretek 200 kg Fokhagyma 200 kg Vöröshagyma 4 000 kg Lilahagyma 300 kg Sütőtök 120 kg Gyökér 20 kg Sárgarépa 1 500 kg Karalábé 300 kg Zellergumó 600 kg Alma 5 000 kg Kiwi (megrendelés db-ban) 20 kg Nektarin (megrendelés db-ban) 600 kg Cseresznye 350 kg Meggy 250 kg Földieper 400 kg Sárgabarack 250 kg Körte (megrendelés db-ban) 1 000 kg Mandarin (megrendelés db-ban) 800 kg Narancs (megrendelés db-ban) 1 500 kg Citrom 150 kg Őszibarack (megrendelés db-ban) 400 kg Banán (megrendelés db-ban) 6 000 kg Szilva 400 kg Szőlő csemege 400 kg Dinnye, görög 1 000 kg Dinnye, sárga 700 kg Gyömbér 10 kg Hónapos retek 300 csomó Újhagyma 600 csomó Póréhagyma 700 db Fejes saláta 700 db Jégsaláta 15 db Lolo rosso 20 db Fejes káposzta 1 000 kg Lila káposzta 200 kg Kelkáposzta 1 000 kg Savanyú káposzta levél 120 kg Savanyú káposzta szálas 500 kg Ecetben tartósított zöldségek (kg-os kiszerelés) kovászos uborka 500 kg ecetes almapaprika édes 100 kg vegyes vágott savanyúság 100 kg ecetes cékla 500 kg csemege uborka 50 kg ecetes dinnye 150 kg káposztával töltött almapaprika édes 25 kg Paradicsom (megrendelés db-ban) 3 000 kg TV paprika (megrendelés db-ban) 800 kg Lecsó paprika 400 kg Kápia paprika 400 kg Kaliforniai paprika 40 kg Hegyes erős 20 db Szárazbab 50 kg Lencse 100 kg Feles borsó 100 kg Árpagyöngy 6 kg Étkezési mák DARÁLVA 40 kg Dióbél 120 kg Tökmagbél 10 kg Cukkini 150 kg petrezselyem zöld 3 500 csomó Francia petrezselyem zöld 20 csomó snidling 80 db bazsalikom 10 csomó zeller zöld 350 csomó kapor 400 csomó Tojás Tojás (fertőtlenített, M-es méretű) 40 000 db A terméklista megnevezés oszlopában meghatározott minimum elvárásként előírtaktól és az előírt teljes mennyiségtől eltérni nem lehet. Az egyes termékeknél meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának, minőségi követelményeinek egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történtek, a 321/2015.(X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése értelmében ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A megajánlott terméknek az előírttal egyenértékű műszaki paraméterekkel kell rendelkeznie és annak típusát ajánlattevőnek a szakmai ajánlatban meg kell adnia. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001358652026/3
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 03222000 Früchte und Nüsse, 03222110 Tropenfrüchte, 03222310 Beerenobst, 03222330 Steinobst, 03142500 Eier
Menge: 99 412 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: Pékáru és cukrásztermékek
Beschreibung: Pékáru Szállítás gyakorisága: naponta az alábbi 3 telephelyre: 1182 Budapest, Alacskai út 22. 1092 Budapest, Mészáros Lőrinc utca 26. 1201 Budapest, Virág Benedek utca 36. Megnevezés / 1 éves felhasználás mennyisége/ Mennyiségi egység Kenyér (csomagolt) fehér szeletelt 1 kg-os 22 500 kg teljes őrlésű szeletelt 1 kg-os 5 200 kg teljes őrlésű formakenyér, szeletelt 1 kg-os 3 200 kg Zsemle vizes 54 g-os 55 000 db mini zsemle 20 g-os 300 db Kifli tejes 44 g-os 5 000 db Baguette 0,5 kg-os 10 db Elkészített péksütemények db-os fonott kalács 0,5 kg-os 1 800 db kuglóf 0,5 kg-os 850 db édes aprósütemény 20 kg sós aprópogácsa 30 kg sajtos pogácsa 100 g-os 300 db tepertős pogácsa 100 g-os 200 db fatörzs kifli 100 g-os 6 400 db briós 100 g-os (cukor szórás nélkül) 6 400 db puffancs 100 g-os 6 400 db túrós táska 100 g-os 2 600 db ízes levél 100 g-os 3 000 db kakaós csiga 100 g-os 3 000 db búrkifli (diós, mákos) 100 g-os 3 000 db Élesztő 0,5 kg-os 10 kg Cukrászati termékek Pite (almás, meggyes, túrós) 120 g-os 2 200 db Rétes (almás, meggyes, túrós) 100 g-os 2 200 db Ízes bukta 100 g-os 1 200 db Aranygaluska 150 g-os 1 000 db Kókusz kocka 100 g-os 2 600 db Piskóta kocka 100 g-os 3 000 db Ízes piskóta tekercs 80 g-os 2 600 db Linzer karika 100 g-os 1 800 db Ischler 100 g-os 1 800 db Csokoládé torta szelet 100 g-os 2 900 db Gesztenye torta szelet 100 g-os 2 600 db Puncstorta szelet 100 g-os 2 600 db Gyümölcsös túrótorta szelet 100 g-os 2 300 db Diabetikus cukrászsütemény Diabetikus linzer v. ischler 80 g-os 600 db Diabetikus csokoládé torta szelet 100 g-os 600 db Diabetikus túrótorta szelet 100 g-os 600 db A terméklista megnevezés oszlopában meghatározott minimum elvárásként előírtaktól és az előírt teljes mennyiségtől eltérni nem lehet. Az egyes termékeknél meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának, minőségi követelményeinek egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történtek, a 321/2015.(X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése értelmében ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A megajánlott terméknek az előírttal egyenértékű műszaki paraméterekkel kell rendelkeznie és annak típusát ajánlattevőnek a szakmai ajánlatban meg kell adnia. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001358652026/4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811300 Croissants, 15811200 Brötchen, 15812100 Konditorwaren, 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Menge: 83 412 Kilogramm
Los: LOT-0005
Titel: Tej és tejtermékek
Beschreibung: Tej és tejtermékek Szállítás gyakorisága: naponta az alábbi két teljesítési helyszínre: 1182 Budapest, Alacskai út 22. 1201 Budapest, Virág Benedek utca 36 Megnevezés / 1 éves felhasználás mennyisége/ Mennyiségi egység Tej, 1,5 %-os zsírtartalmú, 5 literes 16 000 liter UHT tej 1,5 %-os 1 literes 7 000 liter Laktózmentes tej 1 literes 800 liter Növényi tej (rizstej, mandulatej) 1 literes 300 liter Főzőtejszín 20 %-os, 0,5 literes 500 liter Habalap (Hulala) 600 liter Tejföl 20% zsírtartalmú 5 literes 2 300 liter Tejföl 20 %-os poharas 3 000 pohár Laktózmentes tejföl poharas 80 pohár Kefir poharas 150 g-os 6 000 pohár Natur joghurt 5 literes 1 400 liter Natur joghurt 150 g-os 4 000 pohár Danon gyümölcs joghurt 125 gr. (különféle ízben) 8 000 pohár Zott szivecske joghurt 125 gr. (különféle ízben) 6 000 pohár Zott szivecske puding 125 gr. (különféle ízben) 8 000 pohár Tejszinhabos puding 175 gr. (különféle ízben 2 000 pohár Milli krémpuding 125 gr. (különféle ízben) 8 000 pohár Cukormentes gyümölcs joghurt 1 000 pohár Cukormentes krémpuding 1 000 pohár Cukormentes túró desszert 1 000 db Vajkrém magyaros 250 g-os 180 kg Vajkrém natúr 250 g-os 180 kg Túró félzsíros 0,5 kg-os 100 kg Túró félzsíros 5 kg-os 700 kg Túrórudi pöttyös 30 g-os, vagy azzal azonos minőség 30 000 db Juhtúró 1 kg-os 30 kg 6 cikkelyes kockasajt natúr 200g/ doboz 50 doboz 8 cikkelyes kockasajt natúr 140g/ doboz 1 000 doboz Krémsajt 1 kg-os 200 kg Tömlős medvesajt 50 g-os 1 000 db Tömlős juhtúró 100 g-os 10 db Kemény sajtok gouda 170 kg edami 400 kg trappista 450 kg köményes 170 kg feta 10 kg ementáli 150 kg füstölt 100 kg FLÓRA light margarin csészés 3 000 kg RÁMA tégla margarin 500 g-os 850 kg A terméklista megnevezés oszlopában meghatározott minimum elvárásként előírtaktól és az előírt teljes mennyiségtől eltérni nem lehet. Az egyes termékeknél meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a közbeszerzés tárgyának, minőségi követelményeinek egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történtek, a 321/2015.(X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése értelmében ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A megajánlott terméknek az előírttal egyenértékű műszaki paraméterekkel kell rendelkeznie és annak típusát ajánlattevőnek a szakmai ajánlatban meg kell adnia. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001358652026/5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch, 15511210 UHT-Milch, 15551320 Joghurt mit Geschmack, 15540000 Käse, 15530000 Butter
Menge: 106 552 Liter
Los: LOT-0006
Titel: Vegyes termékek
Beschreibung: Vegyes termékek Szállítás gyakorisága: hetenti 1 alkalom Megnevezés / 1 éves felhasználás mennyisége/ Mennyiségi egység Szardínia, tépőzáras 125 g-os 1 000 db Szardínia, tépőzáras 125 g-os paradicsomos 500 db Májkészítmények sertésmájkrém 65 g-os, tépőzáras 2 000 db szárnyasmájkrém 65 g-os, tépőzáras 3 000 db Baromfihúsból készült termékek baromfi pástétom 50 g-os, tépőzáras 3 000 db Citromlé 1 literes 50%-os 800 db Citromlé 1 literes 100 %-os (RAUCH vagy azzal azonos minőségű) 50 db Tartósított és/vagy konzervált zöldség csemege uborka 5 l-es 50 db zöldborsó 1 l-es 1 000 db lecsó 5 l-es 150 db Paradicsompüré 5 kg-os (aranyfácán vagy azzal azonos minőség) 25 db Paradicsompüré 0,85 kg-os (aranyfácán vagy azzal azonos minőség) 80 db Liofilizált paradicsompor 1 kg-os (Gast-Food vagy azzal azonos minőség) 80 kg Gombakonzerv 5 l-es 30 db Kajszibarack jam 5kg-os 40 db Kajszibarack jam 1 kg-os 80 db Málnadzsem 40 dkg-os 150 db Vegyes gyümölcs íz ládás (sütésálló) 100 kg Mazsola 1 kg-os 30 kg Arany mazsola 1 kg-os 2 kg Napraforgó étolaj 1 l-es 2 600 db Olivaolaj 5 liter Kukoricadara 1 kg-os 200 kg Kukoricaliszt 1 kg-os 50 Finomliszt 1 kg-os BL 55-ös 2 000 kg Rétesliszt 1 kg-os 30 kg Bulgur 60 kg Búzadara 1 kg-os 300 kg Hosszúszemű rizs, fényezetlen "A" minőségű 1 kg-os 1 300 kg Étkezési keményítő 25 kg Pudingpor 1 kg-os,csokoládé,vanília ízben allergén mentes 40 kg Pudingpor 1 kg-os FŐZÉS NÉLKÜLI, vanília ízben 40 kg Rizskása tej és hozzáadott cukor nélkül (almás) 30 kg Zabkása tej és hozzáadott cukor nélkül (csokoládés, almás) 30 kg Cukrozatlan UHT tejszinhab spray 700 ml-es (Debic) 25 db Méz kg-os 2 kg Méz, mini 25 g-os 3 000 db Kakaópor 1 kg-os, kalciummal dúsított (Gast-Food vagy azzal azonos minőségű) 40 kg Kakaópor holland 1 kg-os 10 kg Tejcsokoládé figura (mikulás, nyúl) 60 g-os 560 db Szaloncukor zselés ömlesztett 30 kg Szaloncukor Bonbonetti 350 g-os, zselés 550 db Szaloncukor Stühmer 350 g-os 100 dz Szaloncukor Milka 350 g-os 50 dz Cukor kristálycukor 1 kg-os 600 kg kockacukor 250 dkg-os 5 dz porcukor 1 kg-os 300 db Levesbetét Tomadini, vagy azzal azonos minőség cérnácska 300 kg cérnametélt 25 kg rizsszem 20 kg kis karika 200 kg kis csillag 200 kg kis kocka 150 kg gyöngy kagyló 100 kg betütészta 60 kg csigatészta 100 kg reszelt tészta (kézi tarhonya) 100 kg eperlevél 200 kg Körettészta Tomadini, vagy azzal azonos minőség összesen gépi tarhonya 200 kg kis könyök 100 kg orsó 150 kg kis cső 150 kg nagy kocka fodros 450 kg kis szarvacska 150 kg mini penne 100 kg Makaróni, Tomadini, vagy azzal azonos minőség 100 kg Metélt tészta, Tomadini, vagy azzal azonos minőség 200 kg Mini Spagetti, Tomadini, vagy azzal azonos minőség 100 kg Lasagne tészta 30 kg Gluténmentes tészta levestészta (cérnametélt, kis kocka) 10 kg spagetti 5 kg fodros nagy kocka 10 kg körettészta (szarvacska, cső) 20 kg Gluténmentes kenyér 0,25 kg-os 360 db Omnia kávé szemes 1 kg-os 10 kg Tejeskávé por (tejmentes, Gast-Food vagy azzal azonos minőségű) 50 kg Citrom sav 80 kg Konzum tea 250 g-os 30 kg Filteres gyümölcstea vegyes ízben 100 doboz Tárkonyecet 0,5 l-es 5 db Ecet 1 l-es 20 %-os 60 db Mustár 0,92 kg-os 120 db Mustár 5 kg-os 40 db Majonéz 5 kg-os 20 db Ételízesítő-keverékek Ételízesítő (hozzáadott só nélkül, Gast-Food vagy azzal azonos minőségű) 150 kg Füstölt hús ízesítő 1 kg-os Gast-Food vagy azzal azonos minőségű 5 kg Tyúkhúslevespor (hozzáadott só nélkül, Gast-Food vagy azzal azonos minőségű) 150 kg Marhahúslevespor (hozzáadott só nélkül, Gast-Food vagy azzal azonos minőségű) 150 kg Gluténmentes ételízesítő (Velanc 1 kg-os) 10 kg Bors fekete egész 1 kg-os 1 kg Bors fekete őrölt 1 kg-os 20 kg Fehérbors 250 g-os 40 csomag Oregano 250 g-os 4 csomag Fahéj őrölt 250 g-os 25 csomag Fűszerpaprika csemege 1 kg-os 180 kg Köménymag őrölt 1 kg-os 15 kg Majoranna morzsolt 250 g-os 20 csomag Szegfűszeg 250 g-os, őrölt 20 csomag Bazsalikom 250 g-os 2 csomag Tárkony morzsolt 250 g-os 4 csomag Vaniliás cukor 1 kg-os 20 kg Babérlevél 250 g-os 10 csomag Szerecsendió őrőlt 250 g-os 10 csomag Só finomított, jódozott 1 kg-os 1 200 kg Halászlé kocka 10 db Erős pista 200 g-os 10 db Gulyáskrém 2500 g-os 6 db Piros arany 2500 g-os 6 db Diétás termékek Poly Sweet 250 ml-es 1 800 db glukonon 1 kg-os 40 kg diabetikus miniméz 20 g-os 600 db Diabetikus befőttek 1 l-es alma 800 db meggy (magozott) 600 db körte 400 db szilva (magozott) 300 db Diabetikus dzsem 200 g-os, sárgabarack 400 db Diabetikus minijam 20 g-os 900 db Diabetikus csoki figura (mikulás, nyúl) 30 g. 120 db Diabetikus szaloncukor 250 g-os 100 csomag Befőttek alma 5 l-es 200 db alma 1 l-es 20 db meggy, magozott 5 l-es 250 db meggy, magozott 1 l-es 20 db őszibarack 5 l-es 350 db cseresznye, magozott 5 l-es 250 db szilva, magozott 5 l-es 200 db körte 5 l-es 200 db vegyes 5-l-es 100 db Gyümölcspüré 100 g-os ( többféle ízben) 25 000 db Ketchup 5 kg-os 6 db Ketchup 0,92 kg-os 50 db Ecetes torma 5 kg-os 5 db Olajbogyó (fekete, magazott) 5 db Minijam 25 g-os, meggy, sárgabarack, őszibarack ízben 900 db Szódabikarbóna 50 g-os 60 csomag Sütőpor 1 kg-os 2 kg Sütőrum 1 literes 5 liter Háztartási keksz 1 kg-os 50 kg Babapiskóta 250 g-os 10 csomag Sós aprósütemény (Benei) 30 kg Édes teasütemény (Benei) 150 kg Győri édes keksz 320 csomag Győri kismackó 1 000 db BOMBI puszedli 50 g-os 6 000 db Piskóta szelet (csomagolt 25-28 g-os) 20 000 db Gluténmentes piskóta szelet (csomagolt 25-28 g-os) 120 db Sós keksz (kréker) 40 g-os 320 csomag Réteslap 40 csomag Zsemlemorzsa 0,5 kg-os 250 kg Levesgyöngy (1% só tartalmú, Gast-Food vagy azzal azonos minőség) 1 kg-os 50 kg Zsemlekocka (Gast-Food vagy azzal azonos minőség) 1 kg-os 30 kg Vitaplusz instant üdítőital koncentrátum (különféle ízben) 36 kg Ásványvíz 1,5 l-es (szénsavas és mentes) 500 db Ásványvíz 0,5 l-es (szénsavas és mentes) 700 db KUBU sportkupakos gyümölcslé 0,4 l-es 2 000 db Folytatás a BT543 alatt
Interne Kennung: EKR001358652026/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15897200 Nahrungsmittelkonserven, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15812120 Obst- und Gemüsekuchen, 15821200 Süßes Gebäck, 15870000 Würzmittel, 15931100 Schaumwein, 15982100 Konzentrierte Fruchtsäfte
Menge: 94 147 Kilogramm