500538-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schulmöbel – Dodávka interiérového vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka interiérového vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení do prostor v budově školy, tj. budově č. p. 966, stavba občanského vybavení, která je součástí pozemku parc. č. 126/1, v k.ú. Nové Město, obec Praha, na adrese Jindřišská 966/36, 110 00 Praha 1 - Nové Město, včetně poskytnutí záruky za jakost, a to v souladu s návrhem kupní smlouvy, výkazem výměr obsahujícím specifikaci jednotlivých věcí, které jsou předmětem dodávky, a studií interiérového vybavení.
Interne Kennung2/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung02/26