500565-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bau von Anlandevorrichtungen – Uređenje luke otvorene za javni promet Stomorska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uređenje luke otvorene za javni promet Stomorska
Beschreibung: Projekt Uređenja luke otvorene za javni promet Stomorska predviđa izgradnju u jednoj fazi. Zahvat obuhvaća realizaciju nove operativne obale za trajektni promet sa uređenjem postojećeg lukobrana luke, uređenje nove operativne obale za privez nautičara, izgradnju dvaju gatova za komunalni privez brodica, te uređenje postojeće plaže s vanjske strane lukobrana. U zaobalju se uređuje nova pješačko-kolna površina, sa postavljanjem urbane opreme i javne rasvjete, te hortikulturnim uređenjem i instalacijama za potrebe brodova.
Interne Kennung: 21/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45241500 Bau von Anlandevorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000