See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Dęblinie, Podebłociu, Niebrzegowie, Zajezierzu, Słomczynie, Przemyślu, Jarosławiu, Rzeszowie, Hermanowicach i Siedlcach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Dęblinie, Podebłociu, Niebrzegowie, Zajezierzu, Słomczynie, Przemyślu, Jarosławiu, Rzeszowie, Hermanowicach i Siedlcach. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia, Zamawiający wykluczy Wykonawcę, jeśli będą zachodzić przesłanki określone w: a) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 r. poz. 507), c) art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Szczegółowy opis przesłanek wykluczenia jest zawarty w pkt VII SWZ. 4. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia należy złożyć następujące dokumenty: a) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy dotyczącej braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; c) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w zakresie danej części albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ; d) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy oraz oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 6 do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 290910-2026
Interne Kennung: DZP-OL.2610.280.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70100000 Immobiliendienste für Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Lublinie Chełmie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Lublinie Chełmie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 1 do SWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: część 1-Lublin , Chełm
Los: LOT-0002
Titel: Wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Kraśniku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Kraśniku 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 1 do SWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: część 2- Kraśnik
Los: LOT-0003
Titel: Wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Dęblin, Podebłocie Niebrzegów, Zajezierze, Słomczyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Dęblin, Podebłocie Niebrzegów, Zajezierze, Słomczyn 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 1 do SWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: część 3- Dęblin, Podebłocie Niebrzegów, Zajezierze, Słomczyn
Los: LOT-0004
Titel: Wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Przemyśl, Jarosław, Rzeszów, Hermanowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Przemyśl, Jarosław, Rzeszów, Hermanowice 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 1 do SWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: część 4- Przemyśl, Jarosław, Rzeszów, Hermanowice
Los: LOT-0005
Titel: Wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Siedlcach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycena nieruchomości niemieszkalnych położonych w: Siedlcach 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 1 do SWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część 5- Siedlce