500646-2025 - Wettbewerb
Polen – Post- und Kurierdienste – Usługa drukowania, nadawania i dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa drukowania, nadawania i dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A.
Beschreibung: Usługa drukowania, nadawania i dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A.
Interne Kennung: POST/OBR/OBR/DZZ/00019/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa drukowania, przygotowania przesyłek, kopertowania i nadawania faktur oraz innej korespondencji PGE Obrót S.A.
Beschreibung: przyjmowanie dwoma strumieniami („eKancelaria” i „pozostałe wydruki masowe”) zleceń otrzymywanych od Zamawiającego dotyczących dystrybucji faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A., rozdzielanie strumienia przygotowywanych przesyłek do nadania w podziale na poszczególnych Operatorów Pocztowych, przygotowywanie dokumentów do wydruku, archiwizowanie obrazów dokumentów przekazanych strumieniem „pozostałe wydruki masowe”, drukowanie dokumentów i przygotowywanie przesyłek, nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych do wskazanych przez Zamawiającego Operatorów Pocztowych, jako: nierejestrowana (zwykła, ekonomiczna), rejestrowana, rejestrowana z elektronicznym potwierdzeniem odbioru (EPO). wymiana informacji z Zamawiającym oraz z Operatorami Pocztowymi w formie elektronicznej, przekazywanie do Zamawiającego drogą elektroniczną statusów z procesu wydruku i dostarczania korespondencji, obsługa reklamacji zgłaszanych przez Zamawiającego, rejestracja zwrotów przesyłek, przygotowywanie i udostępnianie Zamawiającemu raportów dotyczących usługi drukowania i nadawania korespondencji.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Usługa doręczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. dla miejscowości z przypisanymi kodami pocztowymi
Beschreibung: a) przyjmowanie przesyłek od podmiotu realizującego usługę wydruku wskazanego przez Zamawiającego i zwanego dalej Drukarnią, b) doręczanie przesyłek krajowych do adresatów, c) obsługa zwrotów przesyłek, d) wymiana informacji z Drukarnią o statusie przesyłek, zwrotach oraz reklamacjach w formie elektronicznej, e) obsługa reklamacji zgłaszanych drogą elektroniczną dotyczących korespondencji dostarczanej Klientom, f) przygotowywanie i udostępnianie Zamawiającemu raportów.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa doręczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. z wyłączeniem miejscowości z przypisanymi kodami pocztowym
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa kancelaryjna PGE Obrót S.A. w obrocie krajowym i zagranicznym
Beschreibung: a) odbiór przesyłek pocztowych z lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego, b) doręczanie przesyłek pocztowych do wskazanych przez Zamawiającego lokalizacji, c) doręczanie przesyłek do adresatów, d) dosyłanie przesyłek pocztowych zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem Zamawiającego, e) pośrednictwo w zakresie realizacji przez Operatora Wyznaczonego doręczania przesyłek pocztowych do organów państwowych, f) obsługa zwrotów przesyłek, g) śledzenie/monitorowanie przesyłek pocztowych rejestrowanych i rejestrowanych ZPO, h) obsługa reklamacji..
Interne Kennung: Część IV