See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraszewice w okresie od 01.07.2026r. do 30.06.2027r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraszewice w okresie od 01.07.2026r. do 30.06.2027r., obejmującej: Zadanie nr 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Kraszewice Zadanie nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w PSZOK. Zadanie nr 3 – Zbiórka i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych.
Vorherige Bekanntmachung: 283754-2026
Interne Kennung: I.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001