2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa łamanego granitowego dla 42 BLSz w Radomiu – kompleks wojskowy m. Borzęcin Duży w 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa kruszywa łamanego granitowego dla 42 BLSz w Radomiu – kompleks wojskowy m. Borzęcin Duży w 2025 r. 2. Miejsce dostawy: Kompleks wojskowy K-7212 w m. Borzęcin, ul. Spacerowa, 05-083 Borzęcin Duży. 3. Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: Kod CPV: 14212200-2 Nazwa wg wspólnego słownika zamówień: kruszywo 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. 5. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 28/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Kod CPV: 14212200-2 Nazwa wg wspólnego słownika zamówień: kruszywo Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 8 do SWZ.