500747-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Nový objekt gynekologicko-porodnického komplexu – výběr správce stavby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNový objekt gynekologicko-porodnického komplexu – výběr správce stavby
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb správce stavby při revizi připravované projektové dokumentace pro provádění stavby, realizaci díla (včetně odborného dohledu nad finančním průběhem realizace díla, a to zejména prověřování nároků zhotovitele na platby, kontroly platebních certifikátů a soulad nárokovaných plateb se zhotovitelem skutečně provedenými pracemi) včetně podpory zadavatele při jeho kolaudaci) a podpora po předání díla po dobu trvání záruční doby díla „Nový objekt gynekologicko-porodnického komplexu“, a to dle projektové dokumentace pro vydání společného povolení tvořící přílohu zadávací dokumentace č. 5 a navazující projektové dokumentace pro provádění stavby (dále jen „Stavba“ či „Dílo“), zahrnující činnosti poskytované v rámci definovaných etap. Účelem veřejné zakázky je provedení všech činností správce stavby tak, aby stavba byla provedena kvalitně, řádně, včas a při dodržení řádného finančního průběhu realizace, aby dodané dílo bylo plně funkční, provozuschopné a plně způsobilé k užívání dle potřeb zadavatele a ke stanovenému účelu, v souladu se všemi stupni projektové dokumentace (dále jen „PD“). Vybraný dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva o poskytování služeb (dále jen „Smlouva“), bude jako správce stavby zadavateli poskytovat služby v souladu se smluvními podmínkami smlouvy o poskytování služeb mezi objednatelem a konzultantem, tzv. FIDIC WHITE BOOK vydané v českém překladu Českou asociací konzultačních inženýrů (CACE), vydání 2006. Výkon činnosti správce stavby bude pokrývat věcný rozsah dle zadávacích podmínek veřejné zakázky pro výběr zhotovitele Stavby a smlouvy se zhotovitelem Stavby (dále jen „Smlouva o dílo“). Předmět plnění zahrnuje zejména následující činnosti dle níže uvedených etap: a) Etapa výkonu technické pomoci v přípravné fázi b) Etapa výkonu činnosti správce stavby c) Etapa výkonu inženýringu předcházejícímu kolaudaci Díla d) Etapa poradenských a kontrolních služeb v době trvání záruční doby Díla
Interne Kennung25046
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71315400 Gebäudeinspektion, 71356200 Technische Hilfe, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost učinit změnu závazku plynoucího ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, tj. změnu spočívající v navýšení ceny za poskytování služeb: • v rámci Etapy výkonu činnosti správce stavby za předpokladu, že dojde k prodloužení délky stavby Díla nad rámec předpokládané doby (26 + 1 = 27 měsíců) z důvodů vyplývajících z příloh zadávací dokumentace; • v rámci Etapy výkonu inženýringu předcházejícímu kolaudaci Díla za předpokladu, že nedojde k dokončení dané etapy v době 4 měsíců z důvodů vyplývajících z příloh zadávací dokumentace.