2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging financieel systeem
Beschreibung: De Gemeente Apeldoorn heeft de behoefte haar financiële systeem te vervangen voor een SAAS oplossing. Deze SAAS oplossing dient per 1 januari 2027 operationeel te zijn. 7765800
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure die passend is voor de uitvraag van een SAAS oplossing voor een financieel systeem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële overeenkomst heeft een looptijd van 6 jaren. Optioneel kan de overeenkomst 14 keer met 1 jaar verlengt worden. Daarmee komt de maximale looptijd uit op 20 jaren.